» AYANONLINE Müşteri Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Not:Ayan Dijital Arşiv uygulamamıza AyanOnline içinden de, aldığınız raporlara göre, (ilgili dokümanlarınıza) ulaşabilirsiniz!
» EDI (Electronic Data Interchange)
EDI, farklı kuruluşlardaki uygulamalar arasında yapısal veri değişimi şeklinde tanımlanmaktadır. Bu tanımda yer alan yapısal veri değişimi, EDI’ın iş dünyasında kullanılan kağıt belge değişiminin yerine geçtiği anlamına gelir ve Elektronik Ticaret konusu ile doğrudan ilgilidir.
» eBirlik
İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliklerinde online kayıt ve onay işlemi gerçekleştirebilmek üzere geliştirilen E-Birlik projesi ile zamanla yarışmak zorunda kalmayacaksınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:Büyük Hendek Caddesi Gönül Han No: 17 Kat:2 Daire :3-4 Kuledibi Beyoğlu İSTANBUL
Telefon:0 212 292 53 01(pbx)
Faks:0 212 292 53 02
email:

ayan@ayangumrukleme.com.tr


Savaş AYAN
Genel Müdür :
savasayan@ayangumrukleme.com.tr


Turgay ÖZBELLİ
Gümrük Müşaviri:                                                  turgayozbelli@ayangumrukleme.com.tr


Gizem Özey
Muhasebe/Finans ve İç Nakliye Sorumlusu:
muhasebe@ayangumrukleme.com.tr

Ayhan ERASLAN
Operasyon Sorumlusu:
ayhaneraslan@ayangumrukleme.com.tr

Pınar YAVUZ
TSE - CE Danışma:
pinaryavuz@ayangumrukleme.com.tr


Gülşah KURTAY
İthalat Müşteri Temsilcisi:
gulsahkurtay@ayangumrukleme.com.tr


Sezer İLERİ
İhracat Müşteri Temsilcisi:
sezerileri@ayangumrukleme.com.tr


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Ayan
 » TCMBB Döviz Kurları
» Vizyonumuz
Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir. Hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak sektörde en ön sırada yer almaktadır.
» Misyonumuz
Uzman ve Deneyimli Kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin minimum sürede sonuç almaktır. Özetle profesyonel ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak BİZ varız.
» Politikamız
Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır. Sürekli kendini inceler, yeniler ve kendisiyle rekabet eder. Personelin dürüst, uyumlu, çalışkan ve yaratıcı olmasına özen gösterir. Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir. Müşterisine değer verir, saygı duyar, verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır, sadece yapabileceği sözü verir, her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Yeni müşteri kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterilerine, "AYAN GÜMRÜKLEME ile iş yapmak basit, kolay ve güvenli" dedirtmek için yoğun gayret gösterir. Müşterisine verdiği hizmette, hem tedbirli, hem iş bitiricidir.
Tasarım & Veritabanı Uygulaması: [Cin.Net] İnternet Hizmetleri