» AYANONLINE Müşteri Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Not:Ayan Dijital Arşiv uygulamamıza AyanOnline içinden de, aldığınız raporlara göre, (ilgili dokümanlarınıza) ulaşabilirsiniz!
» EDI (Electronic Data Interchange)
EDI, farklı kuruluşlardaki uygulamalar arasında yapısal veri değişimi şeklinde tanımlanmaktadır. Bu tanımda yer alan yapısal veri değişimi, EDI’ın iş dünyasında kullanılan kağıt belge değişiminin yerine geçtiği anlamına gelir ve Elektronik Ticaret konusu ile doğrudan ilgilidir.
» eBirlik
İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliklerinde online kayıt ve onay işlemi gerçekleştirebilmek üzere geliştirilen E-Birlik projesi ile zamanla yarışmak zorunda kalmayacaksınız.
HİZMETLERİMİZ

Sürekli gelişmekte bulunan teknolojinin getirisindeki değişim ve yeniliklere açık olan AYAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ uzman kadrosuyla, sahip olduğu ekipmanlarla zaman mefhumunun öneminden yola çıkarak edindiği araçlarla ve tamamen memnuniyet odaklı kurduğu danışman kadrosu ile sektörün önde gelen şirketlerindendir.

Gümrüklerden İTHALİ yapılacak eşyalarınızın, evrakları tarafımıza zamanında ve eksiksiz teslim edilmesi koşulu ile, gümrükleme işlemleri 2 iş günü içinde tamamlanacaktır.
Malınız faturaya göre eksik olması ya da hasara uğraması durumunda, zararın ilgili sigorta şirketi tarafından karşılanması için gerekli tutanaklar veya raporlar tarafımızdan hazırlatılacaktır
Mevzuatla ilgili değişiklikler olduğu taktirde zamanında tarafınıza bilgi verilecektir. (tebliğ, genelge, vs.)
Gümrüklerden İTHAL edeceğimiz mallarınız hasarsız ve eksiksiz tarafınıza teslim edilecektir.
İTHALİNİ yapacağımız ürünlerin, tarafınızdan gelecek talimatlar doğrultusunda bankalardan veya nakliyeci firmadan ilgili evrakların alım işlemleri kuryelerimiz aracılığıyla sağlanacaktır.
Malınızın İTHALİ tamamlandıktan sonra tüm evrakları ( vergi ve ardiye makbuzu, beyanname firma nüshası ve ekleri, hizmet faturası, maliyet listesi) içeren müşteri dosyası 48 saat içerisinde firmanıza teslim edilecektir.
İTHALİ ve İHRACI gerçekleştirilmiş mallar ile ilgili tüm evrak ve dokümanlar Gümrük Kanunun 11. maddesine istinaden 5 yıl süre ile arşivimizde saklanmaktadır. Dilediğiniz zaman tarafımızdan temin edebilirsiniz.
Firmanıza tarafımızdan hazırlanıp gönderilen İHRACAT bilgi formunun doldurularak fakslanması halinde İhracatçı Birlikleri, Ticaret Odası ve diğer kuruluşlardaki işlemler yapılarak, tüm evraklar hazırlanıp gümrük işlemleri tamamlanır.
Banka teslimi gerektirecek vesaik mukabili ve akreditif ödeme şekilli İHRACATLARA ait acil evraklar, gümrüklemeden bir sonraki gün tarafınıza teslim edilecektir.
Eşyanın İHRACINDAN itibaren sınır gümrüğünden çıkış tarihi baz alınarak 10 gün içinde kapama nüshası tarafınıza teslim edilir.
İşlemlerinizle ilgili her türlü izin, belge ve bilgiler talep edildiği taktirde tarafımızdan en seri ve hızlı biçimde ilgili mercilerden başvuruları yapılarak temin edilecektir.
İTHALAT veya İHRACAT işlemlerinizle ilgili gümrük tarife pozisyonunun, vergi ve fon oranlarının bulunmasını tarafımızdan isteyebilirsiniz.

 » TCMBB Döviz Kurları
» Vizyonumuz
Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir. Hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak sektörde en ön sırada yer almaktadır.
» Misyonumuz
Uzman ve Deneyimli Kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin minimum sürede sonuç almaktır. Özetle profesyonel ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak BİZ varız.
» Politikamız
Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır. Sürekli kendini inceler, yeniler ve kendisiyle rekabet eder. Personelin dürüst, uyumlu, çalışkan ve yaratıcı olmasına özen gösterir. Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir. Müşterisine değer verir, saygı duyar, verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır, sadece yapabileceği sözü verir, her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Yeni müşteri kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterilerine, "AYAN GÜMRÜKLEME ile iş yapmak basit, kolay ve güvenli" dedirtmek için yoğun gayret gösterir. Müşterisine verdiği hizmette, hem tedbirli, hem iş bitiricidir.
Tasarım & Veritabanı Uygulaması: [Cin.Net] İnternet Hizmetleri