» AYANONLINE Müşteri Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Not:Ayan Dijital Arşiv uygulamamıza AyanOnline içinden de, aldığınız raporlara göre, (ilgili dokümanlarınıza) ulaşabilirsiniz!
» EDI (Electronic Data Interchange)
EDI, farklı kuruluşlardaki uygulamalar arasında yapısal veri değişimi şeklinde tanımlanmaktadır. Bu tanımda yer alan yapısal veri değişimi, EDI’ın iş dünyasında kullanılan kağıt belge değişiminin yerine geçtiği anlamına gelir ve Elektronik Ticaret konusu ile doğrudan ilgilidir.
» eBirlik
İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliklerinde online kayıt ve onay işlemi gerçekleştirebilmek üzere geliştirilen E-Birlik projesi ile zamanla yarışmak zorunda kalmayacaksınız.
AYANONLINE

2008'de kullanıma giren AYANONLINE ile hesap ekstreleri, ithalat - ihracat iş takibi gibi gümrükçülükle ilgili tüm bilgilerinize anında -on line olarak- ulaşabilir, isteğinize uygun şekilde raporlayabilir ve dijital arşivimizdeki dokümanlarınıza ulaşabilirsiniz.

AYANONLINE iki tümleşik uygulamadan oluşmaktadır. Biri hesap ekstireleri, ithalat - ihracat iş takibi gibi gümrükçülükle ilgili tüm bilgilerinize anında -on line olarak- ulaşabileceğiniz web tabanlı raporlama sistemi EvrimOnline.
EvrimOnline Uygulamasına giriş için tıklayınız..

Arşiv Gümrük ise gümrükleme işlemleri ile alakalı tüm dokümanlarınıza kolayca ulaşabileceğiniz dijital arşiv uygulamasıdır.
ArşivGümrük Uygulamasına giriş için tıklayınız.

ArşivGümrük uygulamamıza EvrimOnline içinden de, aldığınız raporlara göre, (ilgili dokümanlarınıza) ulaşabilirsiniz!

 » TCMBB Döviz Kurları
» Vizyonumuz
Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir. Hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak sektörde en ön sırada yer almaktadır.
» Misyonumuz
Uzman ve Deneyimli Kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin minimum sürede sonuç almaktır. Özetle profesyonel ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak BİZ varız.
» Politikamız
Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır. Sürekli kendini inceler, yeniler ve kendisiyle rekabet eder. Personelin dürüst, uyumlu, çalışkan ve yaratıcı olmasına özen gösterir. Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir. Müşterisine değer verir, saygı duyar, verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır, sadece yapabileceği sözü verir, her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Yeni müşteri kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterilerine, "AYAN GÜMRÜKLEME ile iş yapmak basit, kolay ve güvenli" dedirtmek için yoğun gayret gösterir. Müşterisine verdiği hizmette, hem tedbirli, hem iş bitiricidir.
Tasarım & Veritabanı Uygulaması: [Cin.Net] İnternet Hizmetleri